Pakiautomaadi valik ja tarne

Kuna Meriinovill.ee on praegu meil veel uus projekt, siis kohapeal meil kaupu ei ole, seetõttu on tarneaeg 14-21 päeva, vastav info ka meie esilehel. Edaspidi tellime enam nõutud kaubad ka oma lattu, et saaks kiiremini tarnida. Praegu läheb tavaliselt siiski 2-3 nädalat. See on ka põhjus, miks praegu ei saa meie lehel pakiautomaati valida, kuna Eesti välised tarnijad ei võta seda infot sisse. Kuid Omniva’l on selleks kenasti lahendus olemas (juhised tulevad peale tellimust ka e-kirja teel).

Kui te ei ole seda veel teinud, saate endale määrata püsivalt eelistatud pakiautomaadi välismaalt tulevate pakkide jaoks Omniva lehel:

https://minu.omniva.ee/

Valige lehe vasakul menüüst ‘Logi sisse’, selleks sobib nii ID kaart kui Smart ID. Seejärel valige vasakult menüüst ‘Minu andmed’ ning avanenud lehel saate täita enda kohta täiendavad andmed ning määrata endale sobivad väljastuskohad.

Need määramised jäävad teile kehtima püsivalt ning seda ei ole vaja edaspidi enam korrata.

Kui minu.omnivas ei ole määramist tehtud, siis tuleb pakk teile tähitud postipakina koju või kui teid kodus ei ole, siis postkontorisse ja saate ikka vastava teavituse.

Kui teie tellimus ei ole 30 päeva jooksul saabunud, palun võtke meiega ühendust ja saame paki asukohta täpsustada.

Meriinovillast riided on tõesti mõnusad, eriti talvisel ajal teiste riiete all kandes – usume, et teil on põhjust oma ostuga igati rahul olla ja loodame teid varsti jälle näha!

Teie paki jälgimisnumber saadetakse teile emaili teel mõne päeva jooksul koos ülal oleva juhisega. Paki saabumisest teavitab Omniva teid SMS sõnumiga.

Tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Saate tagastada Omniva pakiautomaati.
Kellele: Lant.ee OÜ
Pakiautomaat: Marienthali keskus, Tallinn, Mustamäe tee 16
Telefon: 5011997

Või Lant.ee kauplusesse Mustamäe tee 18/3, Tallinn.

Kui soovite teist suurust, paneme teile asenduse teele kohe, kui kaup tagasi. Kui asendust ei soovi, tagastame toote maksumuse samale kontole, kust tellimus tasuti.

Tagastamise soovist palun teavitage koos tellimuse numbriga e-kirjaga: info@meriinovill.ee

Shopping Cart